Егзотични патувања

Азурен Брег 3НП ( Ница-Кан- Антиб- Сен Тропе – Монако-Монте Карло) Нова Година | €279

Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови… Не ја пропуштајте...

6% Discount
299€279€ Види повеќе
Егзотични патувања

Прага 3НП (Карлови Вари – Дрезден – Виена) €239,00

Прага – европска метропола на културата, главен град на Чешка, златен град, град на стотици...

7% Discount
259€239€ Види повеќе
Егзотични патувања

КУБА | 1299€ | 10 ДЕНA | Поаѓања на 26.11.2023, 05.01.2024, 18.02.2024

Замислувате некој остров? Прва помисла - тишина и сино небо над палмите на ненаселен остров...

10% Discount
1,449€1,299€ Види повеќе
Егзотични патувања

ЗАНЗИБАР АВАНТУРА | 9 НОЌИ | 1299€ | АВИОН | 02.12.2023 – 12.12.2023

Одиме на Занзибар, Hakuna Matata!  На оваа програма, првите денови се сместуваме во Stone Town - главниот град на Занзибар....

7% Discount
1,399€1,299€ Види повеќе