Tour overview

Сместен во Лименарија, на 100 метри од плажата Трипити, Хотелот Zoe Trypiti Beach Resort нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, сезонски надворешен базен и бар. Меѓу капацитетите на овој имот се 24-часовна рецепција и заеднички салон, заедно со бесплатен WiFi низ целиот имот. Хотелот располага со градина и има детско игралиште.

Во хотелот собите се опремени со клима уред, биро, ТВ со рамен екран, бања, постелнина, крпи и двор со поглед на градина. Сите соби се опремени со сеф, додека некои соби имаат и балкон. Сите соби имаат плакари.

Секое утро во Zoe Hotel, Trypiti Beach Resort се достапни опции за континентален појадок и шведска маса.

Сместувањето нуди сончева тераса. Може да играте пинг-понг во хотелот Зое, одморалиштето на плажата Трипити, а достапни се изнајмување велосипеди и автомобили.

Плажата Лименарија е на 1 км од хотелот, додека плажата Фари е на 2,4 км од истиот.

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2023

ZOE 4* TRIPITI THASSOS 

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.05-03.06

26.09-06.10

04.06-30.06

10.09-25.09

01.07-31.08

01.09-09.09

Double Deluxe Room

32

55

78

67

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Family Deluxe up to 4 pax

34

61

90

82

Трето лице

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

30%

30%

30%

30%

1 и 2 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 и 2 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Double Standard

30

49

70

62

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Полупансион

17

17

17

17

Деца од 3-11.99 г.

10

10

10

10

Минимум престој

2

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 90%

Non-show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 01.12.2022 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ( BLACK FRIDAY )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.03.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ID005

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure