Tour overview

ВИЛА  ВАСИЛИС   на оддалеченост  од околу  20m, од плажа. 150m од центарот
Содржина:  Опремена кујна со решо,аспиратор,фрижидер,ТВ,TWC, клима уред ,ормар.
Структура на апартманите :
Приземје и кат : 1/3+1 АПП – во една просторија  лежај  1x135x195cm; во кујна  лежај 1x85x190cm со фиока на извлекување  1x75x180cm

Погодност: Сите соби на кат имаат поглед на море, голема тераса,користење на клима уред е бесплатно.(вклучена во цената) Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за
брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност)

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН  ЗА  7 ноќи.

Период Бр.на ноќи 1/3+1 АПП поглед на море
27.05 – 03.06 7 199  промо
03.06 – 10.06 7 25
10.06 – 17.06 7 309 
17.06 – 24.06 7 359 
24.06 –  01.07 7 399 
01.07 – 08.07 7 449 
08.07 – 15.07 7 479 
15.07 – 22.07 7 509 
22.07 – 29.07 7 509 
29.07 – 05.08 7 509 
05.08 – 12.08 7 509 
12.08 – 19.08 7 509 
19.08 –  26.08 7 47
26.08 – 02.09 7 429 
02.09 – 09.09 7 36
09.09 – 16.09 7 31
16.09 – 23.09 7 24
23.09 – 30.09 7 189 €
НАПОМЕНИ: 
 • Во студијата и апартманите  е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во студијата и апартманите  е е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на студијата  и апартманите е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • Попустот за рана уплата важи само за плаќање во готово и за целосна уплата.
 • Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност  1€ = 62,оо ден.
ПРЕВОЗ: 

Превозот се доплаќа

Повратен превоз Еден правец
Возрасен  45€ 35€
Деца од 02-12 год. 35€ 25€
Деца до 2 год. Бесплатно (без седиште) Бесплатно (без седиште)

Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
Превозот ги симнува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус,
Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.

ID 055

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure