Tour overview

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно се наоѓа на само 50 м. оддалеченост од песочната плажа.
Трокреветни  студија со брачен кревет и лежај со фиока на извлекување,опремена кујна,Twc,тераса ТВ, клима уред  вклучен во цената. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН  ЗА  7 ноќи.

Период Бр.на ноќи 1/3+1 студио
27.05 – 03.06 7 149  промо
03.06 – 10.06 7 209 
10.06 – 17.06 7 249 
17.06 – 24.06 7 289 
24.06 –  01.07 7 329 
01.07 – 08.07 7 369 
08.07 – 15.07 7 409 
15.07 – 22.07 7 439 
22.07 – 29.07 7 439 
29.07 – 05.08 7 439 
05.08 – 12.08 7 439 
12.08 – 19.08 7 439 
19.08 –  26.08 7 439 
26.08 – 02.09 7 389 
02.09 – 09.09 7 309 
09.09 – 16.09 7 249 
16.09 – 23.09 7 189 
23.09 – 30.09 7 149 €
НАПОМЕНИ: 
 • Во студијата и апартманите  е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во студијата и апартманите  е е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на студијата  и апартманите е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • Попустот за рана уплата важи само за плаќање во готово и за целосна уплата.
 • Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност  1€ = 62,оо ден.
ПРЕВОЗ: 

Превозот се доплаќа

Повратен превоз Еден правец
Возрасен  45€ 35€
Деца од 02-12 год. 35€ 25€
Деца до 2 год. Бесплатно (без седиште) Бесплатно (без седиште)

Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
Превозот ги симнува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус,
Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.

ID 055

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure