Tour overview

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
– 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
– 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпоред,мини фрижидер).Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
– Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.Квардатура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Вип Апартман
– Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна,една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање.Квадратура на апартманот е околу 78 m². Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.
Апартманот располага со мини приватна сауна.

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2022/2023
VILA KOPAONIK – КОПАОНИК
Цените се дадени по СОБА за 7 ноќи

10% попуст за уплата до 30.09.2022

Тип на сместување

Мах лица

04.12-11.12

11.12-25.12

25.12-29.01

29.01-12.03

12.03-26.03

Број на ноќи

3

3

7

7

3

1+1 Студио

До 3

512

555

555

512

512

2+1 Студио

До 5

597

685

685

640

597

Вип 1 Апартман

До 6

863

985

1.241

985

865

Вип Апартман

До 5

985

1.329

1.329

1.218

985

Во цената е вклучено:  Наем на Студио / Апартман / Користење на Ски Гардеробер / Wi-FI / Секојдневно одржување на студио / апартман.
Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
-Туристичка Такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
 Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
Подземна гаража 10€ по лице на ден (плаќање на рецепција)
Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62,00 денари.

ID005

ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/453-555, 078/280-004
Download pdf brochure