Tour overview

 ОПИС:

Прекрасни соби и пространи апартмани комбинираат елеганција и егзотичен стил. Прекрасен поглед кон морето ги комплетира градините со тропска вегетација и езерото со базен со импресивни водопади. Ентериерите се изработени во оригинален стил: мермерни подови, отворени чардаци и високи атриуми. Рибник за риби. Не случајно на хотелот му беа доделени бројни меѓународни награди како еден од најдобрите грчки хотели, како што е Златната круна, награда од читателите на списанието „Конде Наст Травел“, награда „Златен медал“, доделена од ТУИ. Одличен избор за луксузен одмор.
GPS: 40°45’19.8″N 24°33’42.1″E

 ЦЕНА И РАСПОЛОЖЛИВОСТ НА КАПАЦИТЕТИТЕ:

За да ја видите цената и расположливоста
кликнете тука:

 ЗА ПОТВРДА НА РЕЗЕРВАЦИЈА ЈАВЕТЕ СЕ НА: 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004

 

 ОБЈЕКТИ:

Паркинг
Конференциски објекти
Конференциска сала (сместувајќи од 350 до 500 лица), одржување конференции, меѓународни конгреси, деловни состаноци.
Услуга со плаќање масажа
Салата бесплатно
Услуга за плаќање фризерски салон
фризер – на барање (маникир, педикир, нега на коса)
Услуга во соба Услуга што се плаќа
Прием 24 часа
Wi-Fi интернет на јавни места Бесплатно
Базен со свежа вода
Автобуска станица
Продавница за сувенири
Плажа
песочна плажа
во хотелот, влезот на морето – песок и камче.
Чадори за на плажа бесплатно
Лежалки бесплатно
Пешкири за на плажа бесплатно
За деца
Бебе креветче Се плаќа услуга
Базен за деца со свежа вода
Анимација на дете
Детско мени
Детски клуб
4-12 години, анимација за деца
Игралиште
Храна и пијалок
Главен ресторан
Ресторан a la carte
Главна лента
Бар со базен
Бар-бар
Бар
– 4 барови (централен, лоби бар, базен и бар на плажа)
Спорт
Одбојка
одбојка на плажа
Тенис
– терен со вештачка трева
Објекти за простории
Безбедно бесплатно
во соба без
Балкон / Тераса
Бања / туш
Климатизација
Мини бар Услуга што се плаќа
Сателитска телевизија
телевизија
Телефон
Фен
Wi-Fi интернет Бесплатно
Чистење, промена на крпи, промена на постелнина
дополнителни информации
Инвалидни објекти
Крајбрежје
1 спална соба
2 спални
Персонал кој зборува руски јазик
од крајот на јуни
Не е дозволено миленичиња
Оддалеченост од плажа 100 м.

 СМЕСТУВАЊЕ:

Вкупно 137 соби: Double Double Classic GV (~ 22 квадратни метри), Double Double SV (. 22 квадратни m, Double Double Superior GV (~ 32 квадратни)), Junior апартмани SSV (~ 32 квадратни метри), Семејни соби GV (45 кв.м.), апартмани Superior Garden GV (45 sq кв.м.), апартмани SV (~ 44 кв.м.).
Во собите: клима уред, сателитска ТВ, мини бар (доплата), радио, директен телефон, Wi-Fi Интернет (бесплатно), сеф (бесплатно), бања / туш, фен, балкон / тераса.
Дополнителен кревет – преклопен, стил на софа.

 ВИД НА ОДМОР:

Ексклузивен одмор
Семеен одмор
Одмор со деца

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555,078/280-004
Download pdf brochure