Tour overview

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2022/2023
HOTEL VICEROY 5** КОПАОНИК

За проверка на цена исклучиво во агенција!

Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!

Во цената е вклучено:

Сместување на база ноќевање со појадок ( ВВ)

Користење фитнес центар

Користење базени на отворено со топла вода

Користење детско катче

WI-FI низ цел хотел

Спа центар ( сауна и затворен базен) ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗАКАЖУВАЊЕ НА ТЕРМИН.

Доплати:

Туристичка такса 1€ за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.50€ , деца до 7 гратис ( СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА )

Доплата за вечера 30€ по лице на ден

Доплата за ручек 25€ по лице на ден

Доплата за 3-то лице во соба 50€ дневно

 Доплата за домашно милениче 50€ за цел престој (задолжителна претходна најава)

Услови за деца :

Деца од 0 до 6.99 години на заедничко легло со родители ГРАТИС

Деца од 7-14.99 години на заедничко легло со родители 50% попуст

Дополнителни услуги:

Хотелска гаража 20€ по возило на ден

Забелешка:

Хотелот располага со соби за лица со инвалидитет

Политика за откажување:

 До 31 дена пред Chek In откажување без пенали

  Од 30-0 дена пред Chek In 100% пенали

  Доколку гостинот го напушти хотелот пред закажаниот термин на заминување, хотелот ги задржува средствата за неискористениот дел.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2022 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.11.2022 10% ПОПУСТ

 

ID 005

ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/453-555, 078/280-004
Download pdf brochure