Tour overview

ПОЛОЖБА: Боровец.

УСЛУГА: Ноќевање со појадок или со појадок и вечера.

СОДРЖИНИ:  Ресторан, бар, паркинг. Соби: телефон, ТВ, мини бар, балкон.

СКИ ТЕРЕНИ: 150 метри од ски лифтовите.

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2021/2022

ХОТЕЛ BREZA 3* БОРОВЕЦ             

СМЕСТУВАЊЕ

01.12.2021
23.12.2021

24.12.2021
05.01.2022

06.01.2022
06.03.2022

07.03.2022
30.04.2022

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

STANDARD ROOM

DOUBLE ROOM

58

120

63

58

SINGLE ROOM

40

71

43

40

DBL 1+1 CHD (3-11,99)

51

106

55

51

SGL 1+1 CHD (0-2,99)

41

72

44

41

DBL 1+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

52

107

56

52

JUNIOR SUITE

SUITE

63

125

67

63

SUITE+EXTRA BED

86

172

92

86

SUITE+EXTRA BED [2. ADL]

110

219

118

110

SUITE 1+1 CHD (3-11,99)

63

125

67

63

SUITE 1+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

64

126

68

64

SUITE 1+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

79

156

84

79

SUITE 2+1 CHD (3-11,99)

79

156

84

79

SUITE 2+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

80

157

85

80

SUITE 2+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

95

188

101

95

SUITE 3+1 CHD (3-11,99)

102

203

109

102

SUITE 3+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

103

204

110

103

2 BEDROOM APARTMENT

APARTMENT+EXTRA BED (5 ADL)

159

327

169

159

APP 2+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

101

208

108

101

APP 3+1 CHD (3-11,99)

134

276

142

134

APP 3+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

135

277

143

135

APP 3+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

151

311

161

151

APP 4+1 CHD (3-11,99)

151

311

161

151

APP 4+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

152

312

162

152

TRIPLE ROOM

TRIPLE ROOM

116

233

124

116

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

STANDARD ROOM

DOUBLE ROOM

71

129

76

71

SINGLE ROOM

47

78

49

47

DBL 1+1 CHD (3-11,99)

63

113

67

63

SGL 1+1 CHD (0-2,99)

48

79

50

48

DBL 1+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

64

114

68

64

JUNIOR SUITE

SUITE

76

134

80

76

SUITE+EXTRA BED

106

185

112

106

SUITE+EXTRA BED [2. ADL]

136

236

144

136

SUITE 1+1 CHD (3-11,99)

76

134

80

76

SUITE 1+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

77

135

81

77

SUITE 1+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

95

167

101

95

SUITE 2+1 CHD (3-11,99)

95

167

101

95

SUITE 2+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

96

168

102

96

SUITE 2+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

115

201

121

115

SUITE 3+1 CHD (3-11,99)

126

219

133

126

SUITE 3+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

127

220

134

127

2 BEDROOM APARTMENT

APARTMENT+EXTRA BED (5 ADL)

192

339

203

192

APP 2+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

121

215

128

121

APP 3+1 CHD (3-11,99)

160

285

169

160

APP 3+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

161

286

170

161

APP 3+2 CHD (3-11,99) (3-11,99)

181

321

191

181

APP 4+1 CHD (3-11,99)

181

321

191

181

APP 4+2 CHD (0-2,99) (3-11,99)

182

322

192

182

TRIPLE ROOM

TRIPLE ROOM

143

250

151

143

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 3 дена   1 ноќ

Под 21 ден   1 ноќ

Под 7 дена   1 ноќ

Под 3 дена   1 ноќ

No Show

2 ноќи

2 ноќи

2 ноќи

2 ноќи

Минимум престој

1

7

1

1

Доплата за Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 3 до 11.99 год.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2021 10% ПОПУСТ

7=6,14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2021 И ОД 07.03 ДО 30.04.2022

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:
  • Ноќевање со појадок или појадок и вечера, користење на сауна, парна бања, интернет,паркинг, детско игралиште и ски гардероба, туристичка такса.  ID 005
ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure