Tour overview

Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на 400 метри од плажа, во близина на диско комплексот ORANGE!
Цените се дадени по лице со вклучен превоз!
Термини по избор за 4, 7, 10, 11 ноќевања.

Ценовник за 2021 год.

ТЕРМИН НОЌИ СОБА
23.07-28.07.2021 4 BB 119 €
23.07-31.07.2021 7 BB 159 €
23.07-04.08.2021 11 BB 219 €
27.07-07.08.2021 10 BB 205 €
27.07-04.08.2021 7 BB  159 €
30.07-04.08.2021 4 BB 119 €
30.07-07.08.2021 7 BB 159 €
30.07-11.08.2021 11 BB  219 €
03.08-11.08.2021 7 BB 159 €
03.08-14.08.2021 10 BB 205 €
06.08-11.08.2021 4 BB 119 €
06.08-14.08.2021 7 BB 159 €
10.08-21.08.2021 10 BB 205 €
13.08-21.08.2021 7 BB 159 €
20.08-28.08.2021 7 BB 159 €

 

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

-Сместување на база ноќевање со појадок.
-Автобуски превоз на релација Скопје – Куманово – Крива Паланка – Сончев Брег и обратно.
-Антиген тест (рапид тест).
-Користење на базен, лежалки, чадори во хотелите, Wifi

НАПОМЕНА:
Поаѓање во 21:00 часот Дрводекор-Скопје, Куманово 21:30, К.Паланка 22:00, Враќање во 14:00 часот (по локално време).
-За влез во Р.Бугарија е потребно еден од наведените услови:
негативен PCR тест (не постар од 72 часа).
-потврда за вакцинација (минимум 14 дена по примена втора доза на вакцина).
-Антиген тест не постар од 48 часа.
-Потврда за прележана Ковид инфекција, (позитивен PCR резултат) не постар од 6 месеци.
-За деца под 5 години е дозволен влез, без никакви услови и ограничувања.
Доколку патниците поседуваат еден од погоренаведените документи за влез во Р. Бугарија цената се намалува за 600 денари.
-За со сопствен превоз цената се намалува за 1200 денари.
-Агенцијата има склучено договор со сертифицирана лабораторија за изработка на антиген тестовите за своите клиенти.
-Само автобуски билет 30€ (1860 ден.) во еден правец, 45€ (2790 ден.) повратен билет.
-Понудата важи до пополнување на расположивите капацитети.

Цените се во евра, плаќањето се врши во денари 1 € = 62,00 мкд
СМЕСТУВАЊЕ И НАПУШТАЊЕ НА СОБИТЕ:
Сместување во собите по 14:00 ч. (локално време)
Напуштање на собите до 12:00 ч. (локално време)
За валидна резервација ќе се смета, резервација направена со 30% депозит уплатен при самото резервирање од страна на агентот или гостинот, а со целосна уплата до пред поаѓање.

ID 021

ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555 ,02/2453-555, 078/280-004
Download pdf brochure