НОВА ГОДИНА 2024

Виена | НОВА ГОДИНА 2024 | 199€

Со богата култура, многубројни историски знаменитости и зачудувачка архитектура, Виена претставува исклучително наследство на познати...

9% Discount
219€199€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

НОВА ГОДИНА ВО ДАНСКА И ШВЕДСКА | 3 НОЌИ | АВИО | 599€

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ 1 ден | 30.12.2023 СКОПЈЕ – КОПЕНХАГЕН Состанок на групата на аеродромот...

599€ Види повеќе
ЗИМА

ДОЧЕК НА НОВА 2024 ГОДИНА ВО / РИМ 359€

Рим - Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива своите убавини и...

10% Discount
399€359€ Види повеќе
ЗИМА

СОКОБАЊА – ДОЧЕК НА НОВА 2024 ГОДИНА | 2 НОЌИ | 239€

BLACK FRIDAY ЦЕНИ до 24.11.2023 Хотел Бањица - 259 евра (16.060,00 мкд) Вила Александра 1 и...

14% Discount
279€239€ Види повеќе
ЗИМА

Белград – Нова 2024 Година – СРБИЈА 139€

Нова 2024 Година - БЕЛГРАД со Нови Сад Разгледување на Белград со локален водич  1 Лице...

139€ Види повеќе
Егзотични патувања

Азурен Брег 3НП ( Ница-Кан- Антиб- Сен Тропе – Монако-Монте Карло) Нова Година | €279

Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови… Не ја пропуштајте...

6% Discount
299€279€ Види повеќе
Егзотични патувања

Прага 3НП (Карлови Вари – Дрезден – Виена) €239,00

Прага – европска метропола на културата, главен град на Чешка, златен град, град на стотици...

7% Discount
259€239€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

ЗЛАТИБОР СО ПОСЕТА НА СИРОГОЈНО, ЕЛ ПАСО, ДРВЕНГРАД, ВРЊАЧКА БАЊА | 3 НОЌИ | 240€

Златибор е место каде е најдобро сочувана српска традиција, идеално место за одмор, место на...

339€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Милано (FRANCIACORTA OUTLET – Лугано-Комо-Сирмионе) 3НП – Нова Година €239,00

“Северниот Бисер”на Италија како го нарекуваат Милано, со бурна историја и стари градби, денеска е...

7% Discount
259€239€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Фиренца(Тоскана) 3НП – Нова година €269,00

Посетете ги најубавите градови на романтичната Тоскана... Доживејте ги ремек делата на Микеланџело, Леонардо, Донатело,...

6% Discount
289€269€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Будимпешта 3НП (Естергом – Вишеград- Сент Андреа-Виена) – Нова Година €199,00

Будимпешта - Kралица на Дунав, преполна со култура која освојува и заведува, преполна со романтични...

9% Discount
219€199€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Истанбул од 1001 ноќ 3НП – Нова Година €199,00

Главниот град на 3 империи ќе ве освои бидејќи е многу повеке од само име...

13% Discount
229€199€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Атина 2НП – Нова Година €159,00

АТИНА – град посветен на божицата Атина по која и го добил името а која...

11% Discount
179€159€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Париз 5НП ( Виена – Прага -Минхен – Салзбург) – Нова Година €399,00

ТЕРМИН  27 Декември ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10 НОЕМВРИ: 399€ / 24.740 денари ЦЕНА...

11% Discount
449€399€ Види повеќе