НОВА ГОДИНА 2024

Виена | НОВА ГОДИНА 2024 | 199€

Со богата култура, многубројни историски знаменитости и зачудувачка архитектура, Виена претставува исклучително наследство на познати...

9% Discount
219€199€ Види повеќе
ПАТУВАЊА

КРАЛСКИОТ МАДРИД ВО ЈАНУАРИ | 3 НОЌИ | АВИО | 450€

Мадрид град на сонцето, паркови, традиција и страст, украсен со широки булевари, импресивни палати, пространи плоштади...

450€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

НОВА ГОДИНА ВО ДАНСКА И ШВЕДСКА | 3 НОЌИ | АВИО | 599€

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ 1 ден | 30.12.2023 СКОПЈЕ – КОПЕНХАГЕН Состанок на групата на аеродромот...

599€ Види повеќе
8-ми Декември

Истанбул од 1001 ноќ | 8-ми Декември | 2НП | €119 за резервации со COMBO пакет излети!

Главниот град на 3 империи ќе ве освои бидејќи е многу повеке од само име...

14% Discount
139€119€ Види повеќе
ЗИМА

ДОЧЕК НА НОВА 2024 ГОДИНА ВО / РИМ 359€

Рим - Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива своите убавини и...

10% Discount
399€359€ Види повеќе
8-ми Декември

Лутраки 8 Декември – ГРЦИЈА / 120€

Термин: 08.12 – 10.12.2023 Цена на аранжманот : 7.440мкд (120€) Лутраки е најстарата и најпознатата термална бања во...

120€ Види повеќе
8-ми Декември

Атина | 2BB | 8-ми Декември | 159€

Атина – Главен и најголем град во Грција, колевка на модерната цивилизација. Атина е космополитски...

11% Discount
179€159€ Види повеќе
8-ми Декември

Даруварски Топлици и Адвент Загреб Дарувар | Хрватска за 8-ми Декември | 169€

Цена на аранжманот - 189€/11.718ден ПРОМО ЦЕНА на аранжманот за пријави до 25.10.2023 - 169€/10.478ден...

10% Discount
189€169€ Види повеќе
8-ми Декември

Врњачка Бања 8 Декември Vrnjacka Banja – СРБИЈА 159€

Цена на аранжманот - 179€/11.098 ден ПРОМО ЦЕНА за комплетна уплата при резервација - 159€/9.858...

11% Discount
179€159€ Види повеќе
8-ми Декември

Божиќен Адвент Венеција, Верона, Бусоленго – Италија 159€

ПРОМО цена на аранжманот со пријава на пакет ексурзии - 139€/ 8.618ден Редовна цена на...

12% Discount
159€139€ Види повеќе
8-ми Декември

Сараево 8 Декември – Bosna i Hercegovina / 7.130 денари

САРАЕВО – МОСТАР  – КОЊИЦ – ЈАБЛАНИЦА – БУНКЕРОТ НА ТИТО, ТУНЕЛ РАВНО СО ПОСЕТА...

115€ Види повеќе
Егзотични патувања

Азурен Брег 3НП ( Ница-Кан- Антиб- Сен Тропе – Монако-Монте Карло) Нова Година | €279

Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови… Не ја пропуштајте...

6% Discount
299€279€ Види повеќе
Егзотични патувања

Прага 3НП (Карлови Вари – Дрезден – Виена) €239,00

Прага – европска метропола на културата, главен град на Чешка, златен град, град на стотици...

7% Discount
259€239€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Милано (FRANCIACORTA OUTLET – Лугано-Комо-Сирмионе) 3НП – Нова Година €239,00

“Северниот Бисер”на Италија како го нарекуваат Милано, со бурна историја и стари градби, денеска е...

7% Discount
259€239€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2024

Фиренца(Тоскана) 3НП – Нова година €269,00

Посетете ги најубавите градови на романтичната Тоскана... Доживејте ги ремек делата на Микеланџело, Леонардо, Донатело,...

6% Discount
289€269€ Види повеќе