24-ти Мај

AMMON GARDEN 3* / 3 НОЌИ / 78 € / ПЕФКОХОРИ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden".  Хотелски соджини: 27...

78€ Види повеќе
24-ти Мај

КРФ / 3 НОЌИ / 89€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

Времето во мај е идеално за отворање на летната сезона и користење на придобивките на...

18% Discount
109€89€ Види повеќе
24-ти Мај

ПРАГА – КАРЛОВИ ВАРИ – ВИЕНА / 3 НОЌИ / 139€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ / СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Магична, мистична, прекрасна се само дел од атрибутите кои Прага, главната престолнина на Република Чешка,...

139€ Види повеќе
24-ти Мај

ПРАГА – КАРЛОВИ ВАРИ – ВИЕНА / 2 НОЌИ / 109€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

Магична, мистична, прекрасна се само дел од атрибутите кои Прага, главната престолнина на Република Чешка,...

15% Discount
129€109€ Види повеќе
24-ти Мај

САНТОРИНИ / 3 НОЌИ / 179€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

За ова патување потребен е брз Антиген тест, PCR-ТЕСТ, или ДОКАЗ ЗА ВАКЦИНАЦИЈА ПРОГРАМА НА...

179€ Види повеќе
24-ти Мај

ПИЗА – ЧИНКВЕ ТЕРЕ – СИЕНА – САН ЏИМИЊАНО – ФИРЕНЦА / 3 НОЌИ / 179€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ / СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Посетете ги најубавите градови на романтичната Тоскана... Доживејте ги ремек делата на Микеланџело, Леонардо, Донатело,...

14% Discount
209€179€ Види повеќе
24-ти Мај

АЗУРЕН БРЕГ / 3 НОЌИ / 469€ / АВИОН /24-ТИ МАЈ / СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!

Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови... Не ја пропуштајте...

469€ Види повеќе
24-ти Мај

ВЕНЕЦИЈА / 2 НОЌИ / 149€ / АВТОБУС / 24-TИ МАЈ

Италија – земја на пица и паста, земја на мода, култура и неверојатна убавина. Сплет...

149€ Види повеќе
24-ти Мај

КАПАДОКИЈА СО ИСТАНБУЛ, СОЛЕНО ЕЗЕРО И АНКАРА / 3 НОЌИ / 149€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

Aко постои бајка за магична земја од глина, веројатно ќе изгледа како Кападокија, која се...

149€ Види повеќе
11-ти Октомври

ИСТАНБУЛ / 3 НОЌИ / 99€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

Со едниот дел длабоко навлезен во Азија, а со другиот дел во Европа, Истанбул е...

119€ Види повеќе
24-ти Мај

КАПАДОКИЈА СО ИСТАНБУЛ, СОЛЕНО ЕЗЕРО+АНКАРА / 3 НОЌИ /149/ АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

Aко постои бајка за магична земја од глина, веројатно ќе изгледа како Кападокија, која се...

149€ Види повеќе
24-ти Мај

РИМ / 3 НОЌИ / 445€ / АВИОН / 24-ТИ МАЈ

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ: ПРВ ДЕН 24.05.2022 (вторник) СКОПЈЕ - РИМ Состанок на групата на скопскиот...

445€ Види повеќе
24-ти Мај

ПАРИЗ / 4 НОЌИ / 499€ / АВИОН / 24-ТИ МАЈ

Париз – “градот на светлината” со право го носи овој епитет. Со својата единствена архитектура,...

499€ Види повеќе