ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Мезонета – ПЕФКОХОРИ

МЕЗОНЕТА – се наоѓа во стариот дел на Пефкохори, прекрасен дел опкружен со цркви, маркети,...

429€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА СТЕЛА – ПЕФКОХОРИ

Вила Стела се наоѓа во првиот ред на сама плажа во Пефкохори и сите соби...

390€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Апартхотел GOLDEN BAY – ПЕФКОХОРИ

Апарт хотел ГОЛДЕН БЕЈ се наоѓа во еден од најекслкузивните делови на полуостровот Касандра помеѓу Пефкохори и...

300€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Hotel Ammon Garden 3* – PEFKOHORI

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden"....

240€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА STRATOS – ПЕФКОХОРИ

Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од плажа, во строгиот центар на Пефкохори, односно...

150€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила NATALIA – ПЕФКОХОРИ

Вила Наталиа се наоѓа во срцето на Пефкохори, на минута  од пешачката зона, до плажа и...

14% Discount
401€341€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА TALASA – ПЕФКОХОРИ

Вила ТАЛАСА се наоѓа на 40 метри од плажа. Располага со трокреветни студија со балкон, комплет...

139€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА PARTENIS – ПЕФКОХОРИ

Вила ПАРТЕНИС се наоѓа на 120 метри од плажа над супермаркетот Масутис. Комплексот располага со убаво...

159€ Види повеќе